186/h NOK brutto

Dla par praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka produkcja detergentów, Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2018 19:23

Oferujemy pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Fredrikstad na produkcji środków czystości. Na miejscu można skorzystać z płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia.

Stawka godzinowa: 186 NOK brutto.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości środków chemicznych;
  • obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu;
  • pakowanie gotowych towarów;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4500 NOK/h brutto;
  • przyjazny i pomocny zespół współpracowników;
  • pracę w sprawdzonej i znanej firmie;
  • możliwość awansu.

Aplikacje:
Zachęcamy wszystkie osoby, które spełniają nasze wymagania, do składania aplikacji.
CV należy wysłać pod adres:  norway-worker@europe.com
W temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny: pro/p08/18.

Do aplikacji należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Zgłoszenia bez klauzuli nie będą przez nas brane pod uwagę.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8775b9256ae550d2