143 SEK brutto/h

Dla par praca w Szwecji od zaraz produkcja soków bez znajomości języka Västerås

  • Miasto lub region: Västerås
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 czerwca 2021 21:12

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji na produkcji soków. Zatrudnienie w fabryce na terenie Västerås dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie pracownicze;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, obsługiwał różne urządzenia produkcyjne, dbał o wysoką jakość produkcji;
  • zadaniem będzie również dostarczanie surowców oraz dbanie o ciągłość produkcyjną itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • samodzielność;
  • solidne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na dłużej dla najlepszych pracowników;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie podczas szukania zakwaterowania.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy wysłać na adres e-mail: arbetsmedlet2020@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od czerwca 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-sokow-od-zaraz-oferta-pracy-w-szwecji-dla-par-bez-jezyka-vasteras-2021/

ID ogłoszenia: 87360ca32266a0a2