124,60 DKK brutto/h

Dla par przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka praca Dania od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 marca 2020 18:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par w Kopenhadze z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktu, a także pakowanie wyrobów krojonych przy taśmociągu;
  • obowiązkiem będzie też obsługa urządzeń, ważenie, foliowanie i etykietowanie.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaleta będzie znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć rozwijania się;
  • sumienne i solidne wypełnianie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • strój roboczy i środki ochronne;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc od pary;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • pełny wymiar godzin.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: sikker@post-online.dk

Wiadomość należy zatytułować numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/14/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 6655e78e01314a8e