9,60 € brutto/h

Dla par sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory jabłek od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 września 2021 20:02

Pracodawca z Hamburga szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 9,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek w sadzie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 10 € na dzień od osoby;
  • legalne zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz do 5 listopada 2021.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@kamal.info.pl z podaniem numeru referencyjnego: KAM/REF/0535

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-zbiory-jablek-hamburg/

ID ogłoszenia: 3856143844c58ed1