8200 PLN

Dla par sezonowa praca w Danii przy zbiorach rzodkiewki bez języka od czerwca 2020

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 12 marca 2020 16:32

Od czerwca 2020 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Danii przy zbiorach rzodkiewki. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8200 PLN – 7100 PLN podstawy plus 1100 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał rzodkiewkę – jest to praca w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych prac na polu przy warzywach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca 2020;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • możliwość pracy na polu przy różnych warunkach pogodowych;
  • własna odzież do pracy oraz buty ochronne z metalowym noskiem;
  • u jednej osoby na parę znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • ubrania robocze – kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • zakwaterowanie;
  • pracownik może nabyć prawo do duńskiej emerytury po przepracowaniu roku;
  • zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz na miesiąc;
  • możliwość otrzymania zaliczki w wysokości, która nie będzie przekraczała 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-czerwca-dla-par-2020-sezonowa-praca-dania-przy-zbiorach-rzodkiewki-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 8155e6a4861029fa