9,43 euro brutto/h

Dla par sezonowa praca w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach

  • Miasto lub region: Naaldwijk
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 6 maja 2017 16:17

Sezonowa praca w Holandii do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych. Oferta z Naaldwijk dla Polaków z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach
Miejsce zatrudnienia: Naaldwijk, Holandia
Pensja: 9,43 euro brutto na godzinę pracy – jest to stawka dla osób powyżej 21 roku życia (obowiązują stawki wiekowe)
Start: od maja 2017 (praca do podjęcia od zaraz)

Opis stanowiska:

  • kobiety będą odpowiedzialne za pracę przy kwiatach, natomiast mężczyźni będą odpowiedzialni za wykonywanie obowiązków w szklarniach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • zorganizowane przejazdy – zapewnione rowery lub auto pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu, koszty będą odciągane bezpośrednio z wynagrodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • apnatalia@o2.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-praca-holandia-dla-par-na-szklarniach-od-maja-2017-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 443590dbb6a76b63