na akord SEK

Dla par sezonowa praca w Szwecji bez języka przy zbiorach truskawek, malin i warzyw od czerwca 2020 Kristianstad

  • Miasto lub region: Kristianstad
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 17:29

Do podjęcia sezonowa praca w Szwecji od czerwca 2020 przy zbiorach truskawek, malin i warzyw. Zatrudnienie w Kristianstad dla par bez języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: na akord SEK.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najważniejszym obowiązkiem będzie zbieranie truskawek gruntowych i malin w systemie akordowym – płatne zgodnie z przepisami szwedzkimi;
  • inne prace, takie jak: zbieranie warzyw, sadzenie, plewienie oraz inne prace rolnicze.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność na czas zatrudnienia;
  • zmotywowanie do pracy w fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę od 6 tygodni do 3 miesięcy;
  • pokrycie kosztów biletu powrotnego;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • stawkę akordową: truskawki 4 SEK brutto za 500 g oraz maliny 4,80 SEK brutto za 200 g;
  • wykonywanie innych prac niż zbiory – stawka godzinowa w wysokości 100 SEK brutto, co daje 72 SEK netto;
  • wypłatę na konto raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu w wysokości 500 – 1000 SEK;
  • zakwaterowanie w cenie 50 SEK na dzień w pokojach 2, 3 lub 6-osobowych (dla par nie są zagwarantowane pokoje dwuosobowe); na 8 – 10 osób jest jeden prysznic, toaleta i pralka; kuchnia; brak dostępu do Internetu;
  • transport do pracy minibusami około 15 km, a także na zakupy – za wynajem busów płaci pracodawca, a pracownicy za paliwo;
  • organizację wyjazdu grupowego w cenie 710 – 750 PLN, a w tym jest: zorganizowanie wyjazdu, dojazd z Polski do Szwecji, koszt przeprawy promowej, polisę PZU na 7 dni i opiekę koordynatora podczas kontraktu;
  • w firmie stosowane są elektroniczne systemy zapisu ilości zebranych owoców.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 669 586 699

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-malin-i-warzyw-od-czerwca-2020-kristianstad/

ID ogłoszenia: 9555e985ab5043c2