128,40 SEK za godz. brutto

Dla par Szwecja praca od zaraz bez języka pakowanie owoców Norrköping

  • Miasto lub region: Norrköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 30 marca 2016 21:43

Aktualna praca w Szwecji przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców od zaraz. Oferta zatrudnienia w Norrköping dla par bez znajomości języka. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Norrköping, Szwecja.

Stawka godzinowa: 128,40 SEK/h brutto.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione na stanowisku będą wykonywały zadania przy taśmie produkcyjnej, takie jak pakowanie owoców egzotycznych i ich sortowanie. Możliwe również inne obowiązki, na przykład przestawianie skrzynek z owocami.

Wymagania wobec kandydatów:

  • oferta jest skierowana do par;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność fizyczna a w szczególności manualna;
  • gotowość do wypracowywania limitów dziennych;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • bystre oko, spostrzegawczość;
  • zaradność, dobra organizacja;
  • brak poważnych chorób.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 4000 SEK miesięcznie;
  • pracę na cały etat na dobrych warunkach;
  • szwedzką umowę;
  • przeszkolenie na stanowisku;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • międzynarodowe środowisko pracy.

Aplikacje:
CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać drogą mailową pod adres:
Arbetsformedlingen@swedenmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sortowanie owoców, Norrköping 2016.

Osoby zakwalifikowane będą musiały zjawić się w biurze agencji, które mieści się w Gdyni. Nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-jezyka-dla-par-sortowanie-i-pakowanie-owocow/

ID ogłoszenia: 75756fbbed00ab46

12 komentarzy na “Dla par Szwecja praca od zaraz bez języka pakowanie owoców Norrköping”

  1. Witam
    jestem zainteresowany Państwa ofertą proszę o kontakt na moj email.

  2. witam, jestem mocno zainteresowana proszę o kontakt 603 717 715

  3. Witam jestem bardzo zainteresowana Ofertą. proszę o kontakt mailowy

  4. Witam jesteśmy zainteresowani wasza propozycja.

  5. Czy oferta jest nadal aktualna ? Jestem zainteresowana proszę o odpowiedź

  6. jestem zainteresowana, akurat przebywamy w szwecij podjecia pracy od zaraz proszę o meila.

  7. jestesmy zainteresowani ofertą, akurat przebywamy w szwecji, praca podjęcia od zaraz.

  8. pakowanie owoców na 12 czerwca 2016 @ 12:22

    jestem zainteresowany ofertą mój nr tel 697511246 prosze o kontakt

  9. pakowalam przy owocach na pakietado przez 2lat a potem w rolnictwie przez 12lat

  10. tak chcialam bym pracowac

  11. Arbetsformedlingen@swedenmail.com na 26 września 2016 @ 12:44

    czesc jeste nas 2 ja szymon 28lat i piotr 45lat ja szymon mówie bardzo dobrze w jezyku angileskim i niemickim jestesmy zainteresowani pracom od zaraz przy pakowaniu owoców muj numer telefonu 0048 721 397 731

  12. alanfulco29@gmail.com na 26 września 2016 @ 12:46

    jest nas 2 jestesmy zainteresowani pracom 0048 721 397 731