18500-23000 SEK

Dla par Szwecja praca od zaraz na produkcji kanapek bez języka Linköping 2019

  • Miasto lub region: Linköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 marca 2019 20:44

Zatrudnienie dla par aktualne od zaraz do pracy w Szwecji na produkcji kanapek. Oferta bez znajomości języka w Linköping z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Linköping.

Wynagrodzenie: 18500 – 23000 SEK brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na produkcji w fabryce spożywczej;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy;
  • samodzielne przygotowywanie potrzebnych składników oraz dostarczanie surowców, a także składanie i pakowanie kanapek oraz zwijanie wrapów;
  • obsługiwanie różnych urządzeń;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • nie jest wymagany język szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie;
  • solidnego pracodawcę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 2500 SEK miesięcznie;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością stałego zatrudnienia w Szwecji;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2019.

Umowa z pracownikami podpisywana jest w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-linkoping/

ID ogłoszenia: 5335c966f5be8ffb