135,20 SEK brutto/h

Dla par Szwecja praca od zaraz przy pakowaniu wędlin bez języka Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:15

Producent wędliny krojonej z Uppsala oferuje zatrudnienie dla par. Ogłoszenie pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu żywności.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 135,20 SEK brutto na godzinę
Miasto: Uppsala, Szwecja

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona obsługuje maszyny produkcyjne
  • obowiązkiem będzie układanie plastrów wędlin, kontrola wagi i odstawianie na linię do zafoliowania
  • konieczne będzie przestrzeganie norm BHP i wykonywanie zadań zgodnie z zaleceniami producenta

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mobilność będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3500 SEK miesięcznie od osoby
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • początkowo umowę na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV i LM, zatytułowanego: “Od zaraz, Szwecja praca pakowanie wędlin, Uppsala 2016” na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-dla-par-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 4395935e85e78574

1 odpowiedź na “Dla par Szwecja praca od zaraz przy pakowaniu wędlin bez języka Uppsala”

  1. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy pracą