168 NOK brutto/h

Drammen dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie odzieżowym

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 14:57

Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień na magazynie z odzieżą oraz obuwiem. Zatrudnienie w Drammen z językiem angielskim.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drammen

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto/h

Obowiązki:
Jest to praca na magazynie z odzieżą oraz obuwiem, głównie przy zbieraniu zamówień, ale także rozładunku dostaw, rozlokowaniu towaru na magazynie. Inne zadania jak montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz metkowanie mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawne zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialność, pracowitość, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku norweskim
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i późniejszego awansu w strukturach firmy
  • legalną umowę o pracy zgodną z norweskimi standardami
  • szkolenia pracownicze
  • premie wydajnościowe
  • pomoc na miejscu we wszelkich możliwych sprawach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-odziezowym-drammen-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 324567a7445de1d8

ilość wszystkich wyświetleń: 5569, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Drammen dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie odzieżowym”

  1. Witam,
    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, chcemy osiedlić się w Norwegii na kilka lat. Jesteśmy osobami, które szybko się uczą, mamy duże doświadczenie również w pracy za granicą, chłopak dogaduje się w języku angielskim, ja z kolei w języku niemieckim, jednak miałam przyjemność pracować w Anglii i tam również sobie świetnie dałam radę. Właśnie ukończyliśmy studia i chcemy sobie ułożyć życie. Postawiliśmy sobie w życiu pewien cel i chcemy go zrealizować, jest on dla nas niezwykle motywujący co z pewnością pozytywnie przełożylibyśmy na naszą pracę. Jesteśmy w stanie tu i teraz lecieć i podjąć się stałej pracy.

    Wiem, że oferta dawno wygasła, jednak czasem zwalniają się miejsca, tak więc proszę wtedy o kontakt.

    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do magazyn odzieżowy