162/h NOK

Drammen oferta fizycznej pracy w Norwegii od kwietnia bez języka przy melioracji

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 13:49

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od kwietnia do września 2017 przy melioracji rowów. Oferta z Drammen skierowana do osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Drammen, Norwegia
Pensja: 162 NOK na godzinę brutto
Umowa: od kwietnia do końca września 2017

Obowiązki:

  • zadania fizyczne, wykonywane zespołowo
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za udrożnianie rowów – wykaszanie traw, sprzątanie dna, odmulanie, grabienie, usuwanie śmieci, itp.
  • inne zadania zlecane będą na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienność, skrupulatność
  • zdolność do pracy zgodnie z BHP

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie na czas określony do kwietnia do września 2017
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie w cenie 2500 NOK od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowy, na adres:

  • marek.piasecki78@gmail.com

Wiadomość e-mail prosimy zatytułować: „Norwegia praca przy melioracji rowów, Drammen”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-kwietnia-2017-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-drammen/

ID ogłoszenia: 666588fbe34449ab

4 komentarze na “Drammen oferta fizycznej pracy w Norwegii od kwietnia bez języka przy melioracji”

  1. lukasz1984 na 8 lutego 2017 @ 20:54

    jestem zainteresowany ofertą pracy mój numer tel.882654102

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ta ofertą. Proszę o kontak e-mail stas.czarny@onet.pl
    Pozdrawiam

  3. Jestem zdrowy zadnej cieszkiej pracy sie nie boje gotowy od razu na wyjaz i na dlugi czas pozdrawiam i czekam na odpowiec 517654213

  4. Jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt tel 605093786.

Zostaw odpowiedź do Stas