1950 euro/m-c brutto

Drezno od zaraz praca w Niemczech na magazynie IT bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 października 2017 00:55

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na magazynie ze sprzętem IT. Ogłoszenie zatrudnienia w Dreźnie dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 1950 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie ze sprzętem komputerowym (laptopy, głośniki, komputery stacjonarne oraz akcesoria)
  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień dla sklepów
  • obowiązki będą wykonywane z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość obsługi komputera
  • pracowitość i sumienność
  • gotowość do zastosowania się do przepisów BHP oraz regulaminu
  • pełna samodzielność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę do końca roku z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • szkolenia
  • wsparcie z procesie adaptacji
  • zatrudnienie poprzez agencję z możliwością podjęcia pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • dopłaty do wyżywienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV,opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Praca Niemcy na magazynie ze sprzętem komputerowym, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 59359efbcc6f10ce