9,50 -11,25 GBP brutto/h

Fizyczna praca Anglia bez języka sklep od zaraz wykładanie towaru w Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 6 września 2022 21:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Luton bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 11,25 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw na magazynie sklepowym oraz rozmieszczanie towarów na półkach w sklepie;
  • zmienianie ekspozycji;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • naklejanie cen i etykiet na regały sklepowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkie tempo pracy;
  • wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie i znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie poprzez agencję na 3 miesiące, a potem możliwa stała umowa bezpośrednio z pracodawcą;
  • darmowe ubezpieczenie NNW;
  • darmowe zakwaterowanie – dla par samodzielne pokoje;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • brak opłat za rekrutację;
  • legalną pracę;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto walutowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „sklep Luton 09/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-z-luton/

ID ogłoszenia: 46863178b9e729e3