8,50 - 10,50 GBP brutto/h

Fizyczna praca Anglia bez języka w sklepie dla par przy wykładaniu towaru od zaraz Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2020 15:58

Sklep z Luton potrzebuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka oraz 10,50 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka + premia za pracę podczas pandemii w wysokości 100 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw na magazynie sklepu;
  • rozmieszczanie towarów na półkach w sklepie;
  • zmienienie ekspozycji;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • naklejanie metek z cenami na produkty oraz etykiet na regały sklepowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, szybkość, siła i wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę przez agencję do końca roku, a potem można przejść na stałą umowę podpisywaną już bezpośrednio z pracodawcą;
  • darmowe ubezpieczenie NNW:
  • bezpłatne zakwaterowanie – dla par samodzielne pokoje;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, uzyskani numeru NIN;
  • brak opłat za rekrutację;
  • legalną pracę;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob2020@fastmail.uk z tytułem wiadomości: „sklep Luton kwiecień 2020”

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-sklepie-wykladanie-towaru-luton-uk/

ID ogłoszenia: 8435e847f8810aae

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Anglia bez języka w sklepie dla par przy wykładaniu towaru od zaraz Luton”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy

Zostaw odpowiedź do dariusz