7,50 GBP /h + 1,20 GBP/h dodatek

Fizyczna praca Anglia od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka Coventry

  • Miasto lub region: Coventry
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:00

Magazyn logistyczny firmy kurierskiej z Coventry poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do sortowania paczek. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Dostępne jest zakwaterowanie płatne oferowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz.

Miejsce zatrudnienia: Coventry, UK.

Zarobki: 7,50 funtów za godzinę plus dodatek 1,20 funtów/h za pracę na noce.

Wolne wakaty: 2.

Zakres obowiązków:

  • rozładowywanie paczek z samochodu na taśmę produkcyjną;
  • sortowanie paczek według określonego kodu;
  • ponowne załadowanie paczek na mniejsze samochody.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna, brak chorób;
  • możliwość pracy przez co najmniej 3 miesiące;
  • przyjazne nastawienie;
  • znajomość języka angielskiego będzie plusem.

Zapewniamy:

  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 90 funtów na tydzień;
  • miłą atmosferę pracy;
  • umowę o pracę na początek na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w sprawach formalnych.

Dla kandydatów:

CV prosimy wysyłać pod adres:

jobs4u@englandmail.com

W tytule prosimy wpisać: „logistyka Coventry 2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-anglii-przy-sortowaniu-paczek-bez-jezyka-coventry-uk/

ID ogłoszenia: 41756e7f7d7acbe5

3 komentarze na “Fizyczna praca Anglia od zaraz przy sortowaniu paczek bez języka Coventry”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowany tą ofertą , proszę o kontakt tel 886198556.
    Pozdrawiam.

  2. jestem zainteresowany praca tel 501583289

  3. jestem zajnteresowany pracą tel697711558