7,50 funtów za godzinę brutto

Fizyczna praca Anglia od zaraz sklep wykładanie towaru bez języka Sheffield UK

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:38

Zatrudnimy osoby bez znajomości języka od zaraz do wykładania towaru w sklepie wielkopowierzchniowym z Sheffield. Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka oraz doświadczenia, dla Polaków.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja pracy: Sheffield, UK.

Stawka godzinowa: 7,50 GBP za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • pilnowanie dat ważności towarów;
  • metkowanie produktów;
  • umieszczanie na półkach produkcji i cen towarów;
  • transportowanie palet na magazyn;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość pracy w jak najszybszym czasie;
  • całkowity brak nałogów (palenie i picie jest zabronione);
  • mile widziany będzie język angielski, jednak nie jest wymagany;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność szybkiej adaptacji w nowym miejscu.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie na miejscu – 60 GBP za tydzień;
  • stabilną umowę z agencją pracy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • przygotowanie dokumentów potrzebnych do pracy (bezpłatnie);
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową pod adres: red-dot@gmx.co.uk

Prosimy o zamieszczenie dopisku: „Sklep Sheffield 04/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-anglia-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towaru-sheffield/

ID ogłoszenia: 10005704038b387bc

7 komentarzy na “Fizyczna praca Anglia od zaraz sklep wykładanie towaru bez języka Sheffield UK”

  1. Jestem zainteresowany wraz z 2 kolegami podjęciem tego typu pracy w miesiącach lipiec i sierpień, bezposrednio po zakonczeniu sesji, kontakt Tomash1996@wp.pl

  2. Jestem zainteresowany wraz z kolegą pracą od drugiej połowy maja ( jak skończę matury ) na okres 3-4 miesięcy ( z możliwościa przedłużenia pobytu ) . Czekam na odpowiedz i pozdrawiam 😉

  3. Witam czy praca aktualna od 15 kwietnia moge zaczynac dziekuje za odpowiedz

  4. Witam jestem wraz znarzeczonym zainteresowana pracą od zaraz ! proszę o kontakt 535825405

  5. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy,mam 28 lat jestem osobą odpowiedzialną i punktualną bez nałogów gotową podjąć pracę od zaraz język angielski na poziomie komunikatywnym. Mieszkam w Mansfield Nottinghamshire. Bardzo proszę o odpowiedż na moję konto:dawid.rasput@gmail.com zostawiam również nr. tel. +447459315523

  6. Jestem zainteresowany praca tel 501583289

  7. Witam. Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani tą pracą. Mamy 20 lat, jesteśmy dobrego zdrowia i nie mamy żadnych nałogów. Jesteśmy sumienni, odpowiedzialni i nie boimy się ciężkiej pracy fizycznej, mamy w niej doświadczenie. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym i posiadamy prawo jazdy kategorii B. Możemy pracować od końca czerwca do końca sierpnia. Dodatkowo jeden z nas byłby zainteresowany możliwością przedłużenia pracy na kolejne miesiące, oraz mógłby zacząć pracę wcześniej. Prosimy o kontakt: Tel: 517 661 705 e-mail: durin13579@gmail.com

Zostaw odpowiedź do EWA