9,30 euro brutto/h

Fizyczna praca Holandia na magazynie-rozładunek bez języka Nijmegen

  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 23:02

Oferujemy fizyczną pracę w Holandii dla Polaków przy rozładunku oraz załadunku samochodów. Zatrudnienie w Nijmegen dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Nijmegen, Holandia

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto/h

Obowiązki:
Praca na magazynie przy obsłudze dostaw. Pracownik przydzielony jest do rozładunku i załadunku samochodów dostawczych. Inne prace magazynowe mogą zostać zlecone – np. inwentaryzacja.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezproblemowa obsługa komputera
  • wytrzymałość fizyczna
  • możliwość pracy zmianowej

Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • przejazdy wewnętrzne
  • prawo do urlopu
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych.

Kontakt: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 9355bb89f946d6f

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia na magazynie-rozładunek bez języka Nijmegen”

  1. Romuald Połeć na 25 października 2015 @ 14:14

    Witam mam 38 lat mam prawo jazdy kat.B Uprawnienia na wozki widlowe ,doswiadczenie w pracy na magazynie prace ze skanerami.

  2. Witam mam 26lat,1.5letnie doswiadczenie magazynowe,prawo jazdy kategori B, C,świetna sprawność fizyczną i wytrzymałą(sportwiec zawodowy),kursy bhp,pierwsza pomoc

  3. Witam Serdecznie!
    Mam 20 lat w Kwietniu 2016 konczę Technikum Informatyczne ,szukam pracy .
    Jestem silny , dobrze zbuudowany ,szybki, sprytny ,pracowity obsluga komputera w stopniu bardzo dobrym , znajomosc jezyka Angielskiego oraz Niemiecki podstawowy.
    Pracowałem na Wakacjach w Angli na budowie 2 miesiace.
    Chętnie podejmę taką prace od Kwietnia /Maja

Zostaw odpowiedź do MATEUSZ p5