10,50/h euro brutto

Fizyczna praca Holandia od zaraz przy rozładunku bez znajomości języka Venray

  • Miasto lub region: Venray
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 20:48

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Venray na magazynie z zabawkami dla dzieci. Praca fizyczna w Holandii dla osób bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Venray, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w hurtowni z zabawkami dla dzieci
  • zadaniem pracownika na stanowisku pomocnika będzie rozładunek oraz załadunek artykułów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • dokładność i staranność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność oraz sumienność
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłużej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • terminowe wypłaty pensji
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Szwecji
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • pracę na zmiany

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-rozladunku-venray-2017/

ID ogłoszenia: 2055984897045dca

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Holandia od zaraz przy rozładunku bez znajomości języka Venray”

  1. A gdzie zaswiadczenie o niekaralnosci?, I ta stawka….kpina.