13,50 € brutto/h

Fizyczna praca Niemcy dla par bez języka wykładanie towaru od zaraz sklep Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 stycznia 2023 20:20

Dla par aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • wykonywanie prac porządkowych;
  • pracownik będzie wykładał produkty na półki sklepowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia na stałe dla najlepszych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pełny etat;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/01/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towarow-koln/

ID ogłoszenia: 37963bf04b96bb2c