11,00

Fizyczna praca Niemcy od zaraz pracownik zieleni miejskiej bez doświadczenia, Chieming OT Hart

  • Miasto lub region: 83339 Chieming OT Hart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 września 2020 11:02

W rejonie Chieming OT Hart od zaraz możliwa fizyczna praca w Niemczech jako pracownik zieleni miejskiej również bez doświadczenia. Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Dla Klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydata na stanowisko pracownik zieleni miejskiej. Firma zajmuje się utrzymaniem porządku przy zieleni miejskiej na obszarze danych miast i lokalnych dróg. Nie jest wymagane doświadczenie.

Miejsce pracy: 83339 Chieming OT Hart, Niemcy

Zakres obowiązków:
– koszenie trawy kosą spalinową,
– wykoszenie (wokół) znaków drogowych, barier drogowych (ochronnych), budowach

Wymagania:
– mile widziana znajomość j. niemieckiego,
– prawo jazdy kat. B,
– gotowość do pracy także w godzinach nocnych

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “zieleń”

ID ogłoszenia: 6645f490c4c0e206

ilość wszystkich wyświetleń: 423, dzisiaj: 1