7,000.00

Fizyczna praca Niemcy przy produkcji palet od zaraz w Lipsku

  • Miasto lub region: Leipzig
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 października 2016 00:31

Firma z Lipska potrzebuje osób do fizycznej pracy w Niemczech przy produkcji palet. Zatrudnienie możliwe od zaraz, mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Pracownik Produkcji Palet

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
• praca fizyczna na linii produkcyjnej
• nadzór nad przebiegiem procesu
• kontrola jakości wyprodukowanych palet
• prace porządkowe

Wymagania:
• chęć do podjęcia pracy w Niemczech
• aktualne ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem
• mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
• mile widziany własny samochód
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową 8,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Pracownik Produkcji Palet”
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 57757f4f05cb8559

ilość wszystkich wyświetleń: 2169, dzisiaj: 2

3 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy przy produkcji palet od zaraz w Lipsku”

  1. Mariusz Jaceński Bełchatów 10.10.2016r.
    Os. Żołnierzy POW9/81
    97-400 Bełchatów

    Kandydat na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY Pracownik produkcji
    palet

    Szanowni Państwo,
    Wierzę, że moja oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie jako Pracownika fizycznego przy produkcji palet.
    Jeżeli szukają Państwo do swojego zespołu osoby, która jest dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym, gotowa do pracy za granicą, komunikatywna i ma predyspozycje do pracy zespołowej, potrafi pracować efektywnie i wydajnie pod presją czasu zachęcam do
    spotkania i współpracy ze mną.
    Do niniejszego listu załączam aktualne CV, chętnie odpowiem na Państwa pytania podczas bezpośredniej rozmowy, w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

    Z poważaniem,
    Mariusz Jaceński

  2. jestem zainteresowany ta ofertą .prosze o kontakt

  3. jestem zainteresowany tą ofertą

Zostaw odpowiedź do bohdan sierociuk

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: infofhu
  • Zarejestrowany od: 5 października 2016

Inne przedmioty dodane przez infofhu

Ostatnie przedmioty dodane przez infofhu »