8,50 euro brutto/godzinę

Fizyczna praca Niemcy od zaraz wykładanie towaru w sklepie bez języka Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 września 2015 01:41

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do wykładania towaru na półki w sklepie wielkopowierzchniowym. Niemcy praca od zaraz w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Zadania:
-kontrola jakości produktów
– wykładanie towarów na półki w sklepie
– kontrola ilości produktów na hali sklepowej oraz na magazynie
– dbałość o porządek zarówno na części samoobsługowej sklepu, jak i na zapleczu

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– punktualność, uczciwość, sumienność i dokładność
– dobre zdrowie poświadczone przez lekarza medycyny pracy
– umiejętność szybkiego uczenia się
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– pracę na czas nieokreślony
– pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku oraz pracę w dwa weekendy w miesiącu
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– atrakcyjne zarobki
– premie za efektywność i nienaganną pracę
– kontakt z polskim koordynatorem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy na adres:
OGŁOSZENIE WYGASŁO!

ID ogłoszenia: 31255c3c1feec78a