do uzgodnienia

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka odśnieżanie od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 września 2015 03:12

Oferujemy pracę w Norwegii od listopada 2015 dla pracowników fizycznych przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Drammen dla osób bez znajomości języka norweskiego do marca 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Czas trwania umowy: od listopada do marca

Lokalizacja: Drammen

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie zajmował się odśnieżaniem ulic, chodników oraz terenów posesji prywatnych.
  • Do zadań należeć będzie również praca na wysokościach i odśnieżanie dachów.
  • Obowiązkiem będzie załadunek śniegu na samochody do wywozu.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość zabrania porządnej odzieży w tym również ciepłej bielizny

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
Ogłoszenie wygasło.

ID ogłoszenia: 1195609da48126a2

4 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka odśnieżanie od zaraz Drammen”

  1. Jestem zainteresowany praca moj nr telefony 794048740

  2. Posiadam ukonczony kurs alpinistyczny 794048790

  3. Jestem zainteresowany pracą przy odśnieżaniu

  4. jestem zainteresowany praca przy odsnieżaniu mój nr 504268397

Zostaw odpowiedź do łukasz