178 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia od zaraz bez języka na farmie rybnej w Horten

  • Miasto lub region: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 00:54

Oferta zatrudnienia na farmie rybnej w Horten możliwa od zaraz. Fizyczna praca w Norwegii dostępna dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy karmieniu ryb.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Horten, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 178 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na farmie z rybami polega na sprzątaniu i odmulaniu zbiorników wodnych
  • inne bieżące zadania np. odławianie lub karmienie ryb

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • siłą i wytrzymałość fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobre zorganizowanie
  • możliwość pracy od zaraz

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające
  • ubrania robocze
  • pracę w stabilnej firmie
  • miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • dobrą atmosferę w zespole

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV na adres: norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule 0010/011/16. W wiadomości oraz w CV należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-horten-bez-znajomosci-jezyka-na-farmie-rybnej-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 933581cc75f78870

6 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz bez języka na farmie rybnej w Horten”

  1. Jestem zainteresowany ofertą proszę o konatakt Email pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany oferta od zaraz stan zdrowia b.dobry. Prosze o kontakt 502274141

  3. jestem zainteresowana propozycja pracy prosze o kontakt pod nr tel 533826 036

  4. Od zaraz jestem w stanie podjąć pracę
    573989754

Zostaw odpowiedź do PAWEL