do uzgodnienia

Fizyczna praca Norwegia od zaraz w pralni bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 21:06

Posiadamy 3 wakaty fizycznej pracy w Norwegii, bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w pralni z Drammen dla Polaków. Poszukiwane osoby solidne i pracowite.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja zatrudnienia: Drammen, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • pranie oraz prasowanie odzieży i innych tekstyliów;
  • obsługiwanie maszyn, a także inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • duża dokładność i poczucie estetyki;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • język angielski lub norweski na komunikatywnym poziomie;
  • schludny wygląd i kulturalne zachowanie;
  • elastyczność – umiejętność wykonywania różnych zadań;
  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne stanowisko pracy dla 3 osób;
  • dobre zarobki;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • profesjonalne przeszkolenie stanowiskowe.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższe dane:

  • cv@cleancarpet.no
    +0047 95 77 11 91

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje, informujemy że nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-z-angielskim-od-zaraz-w-pralni-drammen/

ID ogłoszenia: 56057bb39de5205f