23000 SEK +dodatki

Fizyczna praca Szwecja od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 marca 2019 01:52

Firma logistyczna ze Sztokholmu zatrudni pracowników do fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek. Oferta bez znajomości języka z opcją zatrudnienia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23 000 SEK miesięcznie + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie firmy logistycznej, a polega na sortowaniu przesyłek kurierskich;
  • rozładowywanie i załadowywanie paczek;
  • dbanie o powierzone mienie, pisanie protokołów oraz zabezpieczanie paczek, gdy są uszkodzone itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość, zręczność;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i staranne wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie przez pracodawce.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swdenmail.com z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 03/2019.

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-paczek-sztokholm/

ID ogłoszenia: 7615c8bcccd78bc3