8,20-9,45 GBP brutto/h

Fizyczna praca w Anglii bez języka przy sortowaniu odzieży używanej dla par od zaraz Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 maja 2020 19:38

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Anglii bez języka. Zatrudnienie w Peterborough dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz., a w tym zawarty jest już koszt zakwaterowania albo 9,45 GBP brutto na godz. bez kosztów zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie;
  • do zadań pracownika będzie należało sortowanie odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość;
  • zadaniem będzie również wyłapanie ubrań, które pochodzą od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkie i sprawne wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna i dobry wzrok;
  • brak uzależnienia od papierosów;
  • zdolność do współpracy w zespole, a także pomaganie innym pracownikom, gdy zajdzie taka konieczność;
  • zaletą będzie znajomość aktualnych trendów w modzie oraz marek premium;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie albo wyższą stawkę godzinową – dla par są wspólne pokoje dwuosobowe;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • odzież roboczą;
  • opcja przedłużenia umowy na kolejny rok po zakończeniu umowy z agencją.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu wiadomości: „sortowanie odzieży Peterborough 06/2020”

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-w-peterborough/

ID ogłoszenia: 8695ecf9bd6a9bd4