£ 8,20 /h

Fizyczna praca w Anglii bez języka wykładanie towaru od zaraz sklep w Liverpool UK

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 października 2016 00:04

Oferta zatrudnienia w sklepie z Liverpoolu przy wykładaniu towaru na półki. Fizyczna praca w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Liverpool, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: £ 8,20 na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na przewożeniu towaru z magazynu do sklepu oraz wykładanie na półki zgodnie z zasadami dotyczącymi ekspozycji produktów
  • w zakres obowiązków pracownika wchodzi również przygotowywanie witryn sklepowych, promocji, naklejanie metek oraz czynności porządkowe

Wymagania:

  • motywacja do podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy w sklepie
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • niekaralność
  • brak uzależnień
  • przyjazne nastawienie
  • możliwość szybkiej adaptacji do nowych warunków

Oferujemy:

  • legalną formę zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach
  • umowę z agencją
  • mieszkanie płatne w cenie ok. 60 GBP tygodniowo
  • przygotowanie potrzebnych dokumentów gratis

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres: red-dot@gmx.co.uk.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-w-sklepie-bez-jezyka-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 14858024cc719df0

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Anglii bez języka wykładanie towaru od zaraz sklep w Liverpool UK”

  1. Patryk Wiącek na 18 października 2016 @ 17:33

    Szukam pracy za granicąm nie znam jezyka angielskiego mam 20lat szybko sie ucze jeste nue karany nie pale

Zostaw odpowiedź do Patryk Wiącek