7,50 £/h brutto + 1,20 £/h

Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz Coventry sortowanie paczek

  • Miasto lub region: Coventry
  • Kraj: Austria
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2016 13:36

Duża firma kurierska poszukuje pracowników fizycznych do sortowania paczek w Coventry, bez znajomości języka. Anglia praca od zaraz na dobrych warunkach finansowych z dodatkową premią za zmiany nocne.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz.

Lokalizacja pracy: Coventry, UK.

Zarobki: 7,50 GBP/h plus 1,20 GBP/h za zmianę nocną.

Wolne wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek paczek z samochodu na magazyn;
  • sortowanie przy taśmie według określonych kryteriów;
  • ponowny załadunek na samochody kurierów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • plusem będzie znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • dokładność i sumienność;
  • zaradność;
  • duża motywacja do pracy;
  • brak problemów ze zmianami nocnymi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie w sprawach urzędowych i formalnych;
  • przyjazne warunki pracy;
  • pomocny i miły zespół;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • zakwaterowanie płatne 90 funtów na tydzień.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres:

jobs4u@englandmail.com

Prosimy o zamieszczenie dopisku w temacie: „logistyka Coventry 2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-przy-sortowaniu-paczek-od-zaraz-coventry/

ID ogłoszenia: 819571f4e909d212

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz Coventry sortowanie paczek”

  1. Dzień dobry ,jestem zainteresowana ogłoszeniem. Zostawiam numer tel.

Zostaw odpowiedź do Pamela Burzych