8,20 - 9,50 GBP/h + mieszkanie

Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka w sklepie od zaraz Sunderland

  • Miasto lub region: Sunderland
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 maja 2017 03:39

Propozycja zatrudnienia w sklepie z Sunderland do podjęcia od zaraz. Anglia praca dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie a miejscu.

Stanowisko: Pracownik w sklepie
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Miasto: Sunderland, Anglia
Wynagrodzenie: dla osób bez języka angielskiego 8,20 GBP na godzinę pracy, dla osób z językiem angielskim 9,50 GBP na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy rozładunku oraz załadunki towarów w części magazynowej
  • wykładanie towarów na półki sklepowe
  • przygotowywanie ekspozycji
  • sprzątanie na regałach, poprawianie cen
  • sprawdzanie dat produktów
  • etykietowanie towarów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • energiczność, zwinność, szybkość
  • zapał do pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pensje wypłacane przelewem raz na tydzień
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w założeniu konta bankowego i pomoc w uzyskaniu numeru NIN
  • darmowe zamieszkanie
  • ubezpieczenie NNW

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • jobs4u-2017@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „Sklep Sunderland 05/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-sunderland/

ID ogłoszenia: 389591a465e3d944

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka w sklepie od zaraz Sunderland”

  1. Bardzo chętnie podejmę z państwem współpracę.
    Jeśli to aktualne proszę i kontakt.
    573
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do georger