do uzgodnienia

Fizyczna praca w Anglii dla par bez znajomości języka Leeds sortowanie odzieży

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 października 2015 01:47

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii jako sortowacz odzieży używanej. Ogłoszenie z Leeds bez znajomości języka angielskiego dla par przy sortowaniu ubrań.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce: Leeds, Anglia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Oferta skierowana jest dla par.

Obowiązki:

  • pracownik będzie wykonywał swoją pracę przy stole
  • zadaniem będzie przesortowanie odzieży pod kątem jakościowym
  • każdą sztukę należy odpowiednio złożyć i zapakować

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość
  • zwinność
  • orientowanie się w modzie i częściach ubrań

Zapewniamy:

  • pracę skierowaną dla par

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: ogłoszenie wygasło!

W nagłówku należy wpisać: Sortowanie odzieży, Leeds. Imię i nazwisko.

ID ogłoszenia: 114562fed061a214

ilość wszystkich wyświetleń: 6335, dzisiaj: 1

11 komentarzy na “Fizyczna praca w Anglii dla par bez znajomości języka Leeds sortowanie odzieży”

  1. Zainteresowani na 30 października 2015 @ 18:12

    Witam,
    wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyżej opisaną ofertą pracy proszę o kontakt.
    Anna

  2. Marta Paraciej na 31 października 2015 @ 21:32

    Witam, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Dostępność całkowita. Prosimy o kontakt jeżeli ogłoszenie jest aktualne.

  3. wraz z mezem jestesmy n
    zainteresowani znajomosc j angielskiego kon tel 505647285

  4. Witam wraz z mezem id stycznia jestesmy zainteresowani praca z panstwem mamy doswiadczenie w pracy za granica mamy rowniez znajomos j angielskiego bardzo nam bedzie zalezalo na podjeziu przacy od stycznie prosze o kon.pod nr tel.505647285

  5. Witam jesteśmy parą Adam i Wiola zainteresowaną pracą w Anglii przy sortowaniu odzieży . Jeżeli jest jeszcze aktualna praca prosimy o kontakt po telefonem 663-455-650 lub meilem . Pozdrawiamy czekamy na odpowiedz

  6. Krzysztof i laura na 7 listopada 2015 @ 10:10

    Witam
    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.

  7. sortowanie odziezy uzywanej na 8 grudnia 2015 @ 12:29

    jestem zainteresowana oferto pracy prosze o kontakt tel 695923006

  8. MichałiMarta na 6 stycznia 2016 @ 19:42

    Wiemy że ogłoszenie wygasło, ale próbować nie zaszkodzi.
    Jesteśmy, Marta i Michał, gotowi od zaraz podjąć się pracy. Proszę o kontakt 570 994 014.

  9. Martyna i Patryk na 13 lutego 2016 @ 13:55

    Witam, jesteśmy zainteresowani oferta wiemy ze wygasla ale gdyby ukazala się aktualna prosimy o odpowiedz.
    Mieszkamy w Leeds.
    Nr tel: 07521418347.

  10. witam ,jestem zainteresowana pracą wiem że oferta wygasła ,ale jak znów będzie aktualna to proszę o kontakt 603 717 715

  11. Witam, ja i moj chlopak jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Prosze o kontakt pod numer 504-009-584