9,80 GBP brutto/h

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 października 2019 20:40

Propozycja podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie od zaraz w Peterborough dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 9,80 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy kompleksowych przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych;
  • przewożenie rzeczy klienta z jednej lokalizacji do drugiej;
  • załadowywanie na samochody ciężarowe, zabezpieczanie na czas transportu oraz ponowne rozładowywanie w miejscu docelowym.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna, siła, sprawność;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. C oraz znajomość angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie bez znajomości języka;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie;
  • komfortowe mieszkanie w cenie 180 GBP mc;
  • dla osób, które nie pracowały w UK, zapewnione wsparcie przy załatwianiu formalności na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości:  „przeprowadzki Peterborough 2019/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/peterborough-anglia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-przeprowadzkach/

ID ogłoszenia: 2225dadeff84be3f