9,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy przeprowadzkach bez znajomości języka Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 marca 2018 15:28

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Chętnie zatrudnimy od zaraz w Peterborough osoby bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Peterborough, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przeprowadzaniu klientów indywidualnych oraz firm
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczenie rzeczy, załadunek mienia na samochody oraz transport w miejsce docelowe
  • obowiązkiem będzie także rozładunek na miejscu

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • konieczne jest zaświadczenie o niekaralności
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 6 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę od lutego 2018 do sierpnia z opcją przedłużenia
  • legalne zatrudnienie w Anglii
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zamieszkanie w komfortowych warunkach za 160 GBP miesięcznie
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „przeprowadzki Peterborough”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-peterborough/

ID ogłoszenia: 8155a98cf4a22fed