8,20-9,45 GBP brutto/h

Fizyczna praca w Anglii sortowanie odzieży od zaraz bez języka Peterborough UK

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 20:16

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Peterborough UK także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odzieży.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. dla osób z zakwaterowaniem albo 9,45 GBP brutto na godz. dla osób bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie, która polega na sortowaniu odzieży używanej ze względu na rodzaj oraz jakość. Ubrania najpierw dzieli się ze względu na klasy jakościowe, apotem na rodzaj i trzeba też wybierać ubrania, pochodzące od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkie i sprawne wykonywanie swoich zadań;
  • dobry wzrok i kondycja fizyczna;
  • bez nałogów tytoniowych;
  • umiejętność pracowania w zespole i jeżeli będzie taka konieczność, to pomaganie innym pracownikom;
  • mile widziane będą osoby, które znają treny modowe;
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie albo wyższą stawkę godzinową;
  • nowoczesny zakład pracy, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa;
  • ubranie robocze;
  • po zakończeniu umowy z agencją jest możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: ukemployment_2019@fastmail.co.uk

W tytule wiadomości należy podać: „sortowanie odzieży Peterborough 04/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/peterborough-fizyczna-praca-anglia-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-peterborough-uk/

ID ogłoszenia: 8375ca38f014dc89