115 DKK/h

Od zaraz fizyczna praca w Danii 2018 bez znajomości języka sortowanie owoców, warzyw Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 14 marca 2017 04:11

Proponujemy możliwość zatrudnienia dla osób bez znajomości języka od zaraz w przetwórni z Aalborg. Oferta fizycznej pracy w Danii 2018 przy sortowaniu owoców i warzyw.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Aalborg, Dania
Stawka godzinowa: 115 DKK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnienie w firmie przetwórczej z Aalborg przy ręcznym sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna, zręczność, sprawność
  • odpowiedzialne podejście do pracy, punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 2000 DKK miesięcznie – własny pokój ze wspólną łazienką i kuchnią oraz darmowy dostęp do internetu
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia bezpośrednio u duńskiego pracodawcy
  • bogate zaplecze socjalne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Aktualnie czekamy na państwa zgłoszenia pod adresem:

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość należy zatytułować: „ATS/03/2017” i załączyć aktualne CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 67658c75990f2a88

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Danii 2018 bez znajomości języka sortowanie owoców, warzyw Aalborg”

  1. Witam grupa 4-osobowa mobilna gotowa do podjęcia pracy tel kont 793790163

  2. Dawid Próba na 2 kwietnia 2017 @ 20:59

    Witam jestem zainteresowany ta oferta jest nas 4 osoby wiek 25 do 28 lat prosze o blizsze informacje

  3. Dawid Próba na 2 kwietnia 2017 @ 21:01

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez arbejdetilbyde

Ostatnie przedmioty dodane przez arbejdetilbyde »