125 DKK brutto/h

Fizyczna praca w Danii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 30 października 2019 19:28

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta fizycznej pracy w Danii aktualnej od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w Aarhus przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta i powtarzalna manualna praca o charakterze fizycznym;
  • pracownik będzie mył, sortował oraz pakował owoce przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • samodzielność i pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna, sprawność manualna, zwinność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć pracowania w systemie zmianowym;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • duńską umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc podczas organizacji wyjazdu.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/55/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-danii-bez-jezyka-sortowanie-owocow-aarhus-2019/

ID ogłoszenia: 9945db991c546948