14,84 € brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 18:03

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Dreźnie przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,84 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność rozróżniania tkanin oraz części garderoby.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • strój służbowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dokładne przeszkolenie;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/07/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-drezno/

ID ogłoszenia: 24360f962fa7057f