9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez języka Monachium wykładanie towaru w sklepie

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 03:10

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki w sklepie. Oferta z Monachium dla pracowników fizycznych na zmianę nocną.

Stanowisko: Monachium

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Miejsce: Monachium

Obowiązki:

  • Prace fizyczne przy wykładaniu brakujących towarów na półki sklepowe.
  • Osoba zatrudniona dba o porządek oraz kontroluje daty ważności.
  • Przełożony może zlecić przygotowanie ekspozycji

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie nocnej w hipermarkecie z Monachium
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione zamieszkanie płatne w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 26855b17cdfbc180

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka Monachium wykładanie towaru w sklepie”

  1. Dzień dobry , mam na imię Marcin lat 37.
    jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko , posiadam doświadczenie gdyż pracowałem w markecie przy wykładaniu towaru.
    Jestem osoba niepaląca bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Mogę podjąć pracę od zaraz.
    Posiada aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną, oraz podstawowy kurs języka Niemieckiego ( 1A ) jak i również podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967.