13,50 Eur brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 01:14

Od zaraz potrzebne osoby do fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz. + napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w myjni samochodowej, a polega ona na sprzątaniu oraz myciu samochodów osobowych;
  • obsługiwanie profesjonalnych myjek oraz odkurzaczy itp.;
  • dbanie o powierzone auto;
  • zatrudnienie to ma charakter fizyczny, a polega m.in. na odkurzaniu wnętrz, myciu  szyb od środka, polerowaniu oraz woskowaniu itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pracowitość;
  • staranne oraz sumienne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem dla pracownika oraz jego rodziny;
  • odprowadzanie składek oraz opłacanie podatków;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne;
  • świadczenia socjalne i możliwość z ich skorzystania;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc w załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV, LM, zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: “Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”.

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-berlin-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-2019/

ID ogłoszenia: 9275c70245aa4b30

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin”

  1. jestem zainteresowany na 24 sierpnia 2020 @ 21:34

    dzien dobry jestem zainteresowany prosze o kontakt tel.

Zostaw odpowiedź do jestem zainteresowany