11,84 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz w sklepir bez znajomości języka Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 00:55

Chętnie zatrudnimy w supermarkecie z Drezna 10 kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 10

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w siec supermarketów
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie towaru na regały, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji, rozładunek dostaw oraz sprawdzanie terminów ważności produktów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pełna samodzielność
  • motywacja do nauki języka niemieckiego
  • otwartość i komunikatywność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • pracę na pół roku
  • bezpłatne zamieszkanie w czasie trwania umowy
  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • szansę na otrzymanie awansu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “fizyczna-w-sklepie/08/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-dla-par-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9175b87d0b4abdab