ok. 1520 euro miesięcznie

Fizyczna praca w Niemczech w logistyce od zaraz bez języka Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 października 2015 04:08

Centrum logistyczne z Monachium zatrudni pracowników fizycznych do rozładunku, sortowania i załadunku paczek. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1520 euro miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w centrum logistycznym na zmianie nocnej
  • fizyczne zadania polegające na rozładunku, sortowaniu oraz ponownym załadunku paczek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • odpowiedzialność, zręczność, zwinność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mobilność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej
  • niemiecką umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • terminowe wypłacanie należności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:
ogłoszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 343560dc8c5e4b56

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech w logistyce od zaraz bez języka Monachium”

  1. Witam,jestem dyspozycyjna,nie mam nalgow,prosze o odpowiedz.

  2. Witam mam 26lat,1.5letnie doswiadczenie magazynowe,prawo jazdy kategori B, C,świetna sprawność fizyczną i wytrzymałą(sportwiec zawodowy),kursy bhp,pierwsza pomoc,samochód

Zostaw odpowiedź do pracownik fizyczny