169 NOK brutto

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka Tønsberg przy przeprowadzkach

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2016 20:56

Firma przeprowadzkowa z Tønsberg zatrudni pracowników fizycznych, bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy załadunku mebli na ciężarówkę i innych zadaniach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce: Tønsberg, Norwegia.

Wynagrodzenie: 169 NOK za godz.

Zadania na stanowisku:

  • demontaż oraz załadunek mebli na samochód ciężarowy;
  • załadunek sprzętu RTV oraz  AGD – pakowanie i zabezpieczenie na czas przejazdu;
  • przewożenie sprzętów na nowe miejsce oraz ich wypakowanie i montaż, zgodnie ze wskazaniami klienta.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • mile widziane prawo jazdy kat.C;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • elastyczność godzinowa;
  • umiejętności techniczne (podłączanie sprzętów) będą dużym plusem.

Zapewniamy:

  • pomoc w urzędach i innych instytucjach;
  • szkolenia oraz pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • ewentualne sprzęty potrzebne do pracy;
  • stabilne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem oraz opis umiejętności i doświadczenia prosimy kierować pod adres mailowy:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 62656e0662f3d06f

ilość wszystkich wyświetleń: 7631, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka Tønsberg przy przeprowadzkach”

  1. bezucha123 na 10 marca 2016 @ 09:55

    witam jak moge sie z danym pracodawca skontaktowac bez emeila lub telefonu ?

  2. Witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem, spełniam powyższe wymagania tylko proszę o potwierdzenie na maila że ogłoszenie jest jeszcze aktualne.

  3. Jestem zainteresowany. Spelniam wszystkie warunki. Prosze o kontakt. 510588906

  4. jestem zainteresowany ta praca

Zostaw odpowiedź do bezucha123