23 500 NOK brutto/mc

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy naprawie palet bez języka Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:48

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii bez języka. Zatrudnienie w Ålesund dla pracowników fizycznych przy naprawie palet z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy naprawianiu palet – zadaniem pracownika jest sprawdzenie i ocenienie stanu palet, a następnie naprawienie ich i malowanie;
  • praca z wykorzystaniem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna będzie znajomość j. angielskiego;
  • chęć wyjechania do Norwegii i podjęcia tam stałej pracy;
  • punktualność;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00;
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności oraz zdobycia doświadczenia;
  • wsparcie koordynatora;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-alesund/

ID ogłoszenia: 3955decc13795c40