130 SEK za godzinę

Fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka od zaraz Göteborg segregacja odpadów

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:32

Fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu odpadów, bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz w zakładzie z Göteborga, również dla osób bez doświadczenia. Mamy 4 wolne miejsca.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Szwecja, Göteborg.

Stawka godzinowa: 130 SEK za godzinę.

Wolne wakaty: 4.

Zadania na stanowisku pracy:
praca odbywa się przy ręcznym sortowaniu odpadów przy taśmie produkcyjnej;
zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP i należy ich ściśle przestrzegać.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • predyspozycje do pracy w sortowni;
  • duża sprawność manualna;
  • spostrzegawczość i bystrość;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność, uczciwość, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 4 osób (może być np. grupa znajomych);
  • szwedzką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko zakładu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • odzież ochronną.

Dla kandydatów:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com z dopiskiem w tytule e-maila: sortowanie odpadów, Göteborg 2016

Informujemy, że na podpisanie umowy należy się stawić osobiście w siedzibie agencji (Gdynia). Nie zwracamy kosztów podróży do tego miasta.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/goteborg-fizyczna-praca-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-sortowanie-odpadow/

ID ogłoszenia: 81657441b3269af7

8 komentarzy na “Fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka od zaraz Göteborg segregacja odpadów”

  1. Jestem zainteresowany tel 731-405-055

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mój tel.692585797

  3. bym byl zainteresowany proszę o kontakt było by wiecej osób 695264961

  4. Jestem zainteresowany.Pracowałem już w Szwecji w tej branży. Proszę o kontakt.

  5. witam byłbym zainteresowany ofertą z kolegą. Prosimy o kontakt
    515484742

  6. witam jestem chętny do tej pracy nr tel 721271000

  7. Jestem zainteresowany tel +375292253623

  8. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem, prosiłbym o kontakt 573-079-262

Zostaw odpowiedź do MAREK