2000 - 3000 $

Fizyczna praca w Szwecji jako Operator – Specjalista ds. Bezpieczeństwa

  • Miasto lub region: Stockholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 3 marca 2016 02:15

Propozycja fizycznej pracy w Szwecji jako operator – specjalista do spraw bezpieczeństwa. Zatrudnienie w porcie szwedzkim na statku dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami i znajomością języka angielskiego (minimum B2).

Poszukujemy KOBIET I MĘŻCZYZN do pracy na stanowisku Operator – Specjalista ds. Bezpieczeństwa. Praca będzie miała miejsce w szwedzkim porcie , na statku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Kontrola dostępu do placówek
• Obsługa urządzeń kontroli bezpieczeństwa
• Patrolowanie obszaru strzeżonego przed kradzieżą, wandalizmem, pożarem
• Utrzymanie porządku i rozwiązywanie konfliktów
• Identyfikacja osób
• Przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa pasażerów

WYMAGANIA

• Rok doświadczenia w: wojsku, policji, kontroli granicznej, kontroli celnej, ochronie prywatnej
• Rzetelność i uczciwość
• Umiejętności interpersonalne
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Kultura Osobista
• Zdrowie psychiczne
• Profesjonalizm
• Obsługa komputera
• Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy kontrakt 12-miesięczny, rotacyjny ( 3 miesiące pracy, 1 miesiąc wolnego) z zapewnionym wyżywieniem i zakwaterowaniem.
Wynagrodzenie to 2 000 – 3 000 $ miesięcznie. Szczegóły zostaną ustalone na wstępnym spotkaniu rekrutacyjnym w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim na adres: hr.soteria@maritimesvs.com

ID ogłoszenia: 16256d56e616c3a7

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 3952, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Szwecji jako Operator – Specjalista ds. Bezpieczeństwa”

  1. Proszę o wiecej informacji na ten mail

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Maritime svs
  • Zarejestrowany od: 1 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez Maritime svs

Ostatnie przedmioty dodane przez Maritime svs »