12,50

Francja praca fizyczna bez języka – pracownik utrzymania terenów zieleni Paryż

  • Miasto lub region: Paryż
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 21 października 2021 09:44

W rejonie Paryża do podjęcia od zaraz atrakcyjna, fizyczna praca we Francji na stanowisku pracownika utrzymania terenów zielonych bez znajomości języka obcego!

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik utrzymania terenów zieleni
Miejsce pracy: Francja/Paryż

OBOWIĄZKI :
– koszenie terenów zielonych , przy użyciu kosiarki i kosy spalinowej,
– grabienie liści i ściętej trawy wraz z załadunkiem
– czyszczenie kosiarek i dbanie o dobry stan techniczny
– wymiana części kosy spalinowej (szpula ,linka , żyłka )
WYMAGANIA :
– doświadczenie w obsłudze kos spalinowych i kosiarek,
– motywacja i sumienność.
OFERUJEMY :
– pracę tymczasową na terenie Francji
– stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym.
– stawkę godzinową: 12,50 brutto
– wymiar czasu pracy: 35 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy
– koszt zakwaterowania opłaca firma
– na miejscu do dyspozycji auto firmowe
– możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
– długofalowa współpraca( kontrakt całoroczny )

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 776616e7b8da546a

ilość wszystkich wyświetleń: 437, dzisiaj: 1