17,70 EUR

Francja praca za granicą od zaraz jako monter-spawacz 111, Dunkierka

  • Miasto lub region: Dunkierka
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 3 marca 2023 12:13

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę za granicą we Francji na terenie Dunkierki na stanowisku montera – spawacza 111. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego także będzie możliwe.

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter-Spawacz 111

Miejsce pracy: Francja/Dunkierka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Produkcja konstrukcji dla przemysłu rolno – spożywczego

– Spawanie metodą 135 / 141 stali czarnej i nierdzewnej

– Przygotowanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

– Mechaniczna i ręczna obróbka metalu , formowanie arkuszy blachy (cięcie , gięcie , szlifowanie , wiercenie , łączenie między sobą)

– Składanie przygotowanych elementów , łączenie i spawanie

WYMAGANIA :

– 5 letnie doświadczenie w spawaniu

– Umiejętność pracy na podstawie rysunku

– Zaangażowanie i motywacja do pracy

– Aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

– Dbanie o bezpieczeństwo pracy z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

OFERUJEMY :

– Pracę tymczasową na terenie Francji

– Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym

– Wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

– Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy

– Stawka godzinowa: 17,70 euro/brutto

– Koszt zakwaterowania opłaca firma

– Wyżywienie na stołówce firmowej

– Możliwość długotrwałej współpracy

– Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 25663ff0fc535ffd

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 177, dzisiaj: 1