0

Genk, praca w Belgii od zaraz jako programista frezarki CNC (WWR/12/18)

  • Miasto lub region: Genk
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 11:27

Firma z Genk poszukuje od zaraz programistów – operatorów frezarek CNC do podjęcia legalnej pracy w Belgii. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista frezarki CNC

Miejsce pracy: Genk

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku programisty 3 osiowej frezarki CNC ze sterowaniem Heidenhain tnc640.
Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
Samodzielnie wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie.
Praca z takimi materiałami jak stal czarna i nierdzewna.
Produkcja jednostkowa.
Możliwość przeszkolenia w firmie.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako programista frezarek CNC.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Znajomość rysunku technicznego.
Dokładność i precyzja w pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Kontakt: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/291594/2927/0/

ID ogłoszenia: 9775c3c6d7f545b2

ilość wszystkich wyświetleń: 441, dzisiaj: 1