550-650€ netto/tyg.

Glazurnik praca w Holandii na budowie przy wykończeniach od zaraz 2019

  • Miasto lub region: Południowa Limburgia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 16:06

Od zaraz do podjęcia możliwa ciekawa praca w Holandii na budowie dla glazurników – kafelkarzy. Zatrudnienie przy wykończeniach 2019 ze znajomoscią języka angielskiego.

Agencja pośrednictwa pracy Valento Jobs BV jest zespołem zapewniającym zatrudnienie w sektorze budownictwa i logistyki. Dla swoich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko glazurnik/płytkarz.
Oferujemy możliwość podjęcia pracy w wybranym przez siebie terminie. Praca przy renowacjach mieszkań lub w nowym budownictwie w Południowej Limburgii.
Zakres obowiązków:
demontaż starej glazury( w przypadku pracy przy renowacjach), przygotowanie powierzchni do położenia płytek(wylewanie posadzki, szpachlowanie), położenie płytek i fugowanie.

Wymagania:
– minimum 4 lata doświadczenia
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub niderlandzkiego
– własny samochód i narzędzia(mixer, maszynka do cięcia płytek, narzędzia podręczne)
Oferujemy:
– umowę o prace na holenderskich warunkach
– pracę na długi okres czasu, minimum 40h tygodniowo z możliwością nadgodzin
– cotygodniowe wypłaty na konto
– dla kandydatów spełniających wymagania atrakcyjne zarobki; 550-600€ netto/40h
– zakwaterowanie w pojedynczych pokojach
– ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące na terenie UE
– regularne zjazdy do Polski
– kontakt z polskim koordynatorem przez cały okres pobytu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+31 85 484 81 95 (poniedziałek-piątek 8.30-17.30)
lub mailowo na adres:
radek@valentojobs.nl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
“Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

ID ogłoszenia: 8535c4863f403342

ilość wszystkich wyświetleń: 579, dzisiaj: 1